Cumartesi , 11 Eylül 2021
Anasayfa » Genel » Renk körlüğü için geliştirilen özel kromojen gözlük
Renk körlüğü için geliştirilen özel kromojen gözlük

Renk körlüğü için geliştirilen özel kromojen gözlük

renk korlugu icin kromojen gözlükRenk körlüğü için kullanılan gözlük camları özel bir filtre ve kaplama içermektedir. Özel kromojen gözlük camları sayesinde göze giren ışık dalga boyları renk körlüğü seviyesine göre değiştirilerek renk ayrımı konusunda başarı sağlamaktadır. Renk körlüğü gözlük camları değiştirdiği ışık dalga boyları sayesinde görme sinirlerine doğru dalga boyunu ulaştırarak renk kaybını gidermektedir. Renk körlüğü için kullanılan gözlük camları içerdiği özel haploskopik filtre gözdeki yeşil ve kırmızı renge duyarlı görme reseptörlerini orta dalga boyunda etkileyerek renk tonlarını ayırma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Renk körlüğü için kullanılan özel gözlükler renk görmeyi normal bir hale getirerek şaşırtıcı renk körünün renk görme eksikliğini heyecan verici bir biçimde ortadan kaldırmaktadır.

Renk Körlüğü için, kromojen (Chromagen gözlük camları) gözlük kullanan renk körlerinde renkleri algılamada ve renkleri ayırt edebilmede üstün başarı ve düzelme mümkün olmaktadır.. Renk körlüğü için gözlük camları için 0212 570 80 13 ve 0212 570 80 14 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*