• Dischroma Yıllık Renk Körlüğü Lensi
  • 8.250 Lira
  • 2023 Renk Körlüğü Lens Fiyat Listesi
  • Numarasız:     8.250 lira
  • Numaralı  :     10.500 lira
  • Astigmatism : 14.000 lira

Dikkat! Renk körlüğü lens ürünü orijinal olup %100 kullanıcı memnuniyeti garantilidir.  Ürün Amerikan Malıdır. Fiyatlar tavsiye niteliğindedir.

Nakit ödeme, Banka havalesinde indirimler satış noktası (optik, güzlükçü, optisyenlik müesseseleri) insiyatifindedir.. Güncel Kampanyalar, avantajlı fiyatlar ve taksit fırsatları için hemen bize iletişim sayfamızı ziyaret edeilirsiniz.

Renk Körlüğü Lens Fiyatları

Renk körlüğü lensleri fiyatları numaralı ve astigmat kırma kusurları parametrelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Protonopia kırmızı renk körlüğü, Tritanopia mavi renk körlüğü, Deuteranopia yeşil renk körlüğü bulunan kişiler için kromojen lens fiyatı aynı olup, değişiklik arzetmez. Sadece numaralı veya astigmat kırma kusurlarının giderilmesi ek koşullarında ise lens fiyatı değişebilmektedir. Renk körlüğü kontakt lensleri için verilen lens fiyatları tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Renk Körlüğü Seviyesine Göre Fiyat Değişir mi?

Renk körlüğü genellikle, kırmızı, yeşil veya mavi renklerin algılanmasında sorun yaşayan kişilerde görülür. Ancak kişinin hangi renklerde sorun yaşadığına ve ne kadar şiddetli olduğuna bağlı olarak Hafif, orta veya kısmi renk körlüğünde satın alacağınız ürün fiyatı değişmemektedir.

Renk körlüğü lensi fiyatı her bir göz için bir adet olmak üzere numarasız 8.250 tl, numaralı ( miyop, hipermetrop, astigmatlı ) 14.000 tl civarındadır.

Renk körlüğü lensi fiyatları her bir göz için bir adet kullanılmakla beraber 8.250 tl ile 14.000 tl arasında bulunmaktadır

Özel İndirimler

Özel indirim için  gözlükçünüze danışın.

Teslimat Süresi

Stoktan derhal teslim edilmektedir. Renk anomali seviyeniz belirlendikten sonra bireysel ihtiyacınıza yönelik dalga boyuna ait lensinizi beklemeden gözlükçünüzde hemen teslim alabilirsiniz.

Kargo Teslimatı

Türkiye’nin her yerine kargo edilmektedir. Ortalama 1 ile 3 gün arasında teslim edilir.

rek körlüğü lensi