• Dischroma Yıllık Renk Körlüğü Lensi
 • 5.950 Lira
 • 2022 Renk Körlüğü Lens Fiyat Listesi
 • Numarasız:     5.950 lira
 • Numaralı  :     6.500 lira
 • Astigmatism : 7.000 lira

Dikkat! Ürünler orijinal olup %100 kullanıcı memnuniyeti garantilidir. Bir çifti 1.500 ile 2.600 lira fiyat aralığında satılan çin malı ve diğer ürünlerle ilgisi yoktur. Ürün Amerikan Malıdır.

Nakit ödeme, Banka havalesinde %10 indirim.. Güncel Kampanyalar, avantajlı fiyatlar ve taksit fırsatları için hemen bize ulaşın.

Renk Körlüğü Lens Fiyatları

Renk körlüğü lensleri fiyatları numaralı ve astigmat kırma kusurları parametrelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Protonopia kırmızı renk körlüğü, Tritanopia mavi renk körlüğü, Deuteranopia yeşil renk körlüğü bulunan kişiler için kromojen lens fiyatı aynı olup, değişiklik arzetmez. Sadece numaralı veya astigmat kırma kusurlarının giderilmesi ek koşullarında ise lens fiyatı değişebilmektedir. Renk körlüğü kontakt lensleri için verilen lens fiyatları tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

rek körlüğü lensi

Özel İndirimler

Polis, Askeri adaylar ve personeller indirim için bize danışın.

Teslimat Süresi

Stoktan derhal teslim edilmektedir. Renk anomali seviyeniz belirlendikten sonra bireysel ihtiyacınıza yönelik dalga boyuna ait lensinizi beklemeden hemen teslim alabilirsiniz.

Kargo Teslimatı

Türkiye’nin her yerine kargo edilmektedir. Ortalama 1 ile 3 gün arasında teslim edilir.

34 Comments
 1. Ucuz renk körlüğü lensi beni bitirdi.

  Ucuz etin yahnisi yavan olur derler ya aynı benim başıma gelen şey tam olarak buydu.. İnternette satılan 1.599 lira fiyatlı renk körlüğü lensini satın alınca hayatım karardı. Neden mi? Anlatayım görün o zaman.

  Askeriyeye girmek için katılacağım sağlık mülakatında muayenede renk körlüğü testini görmekte zorlandığım için eleneceğimi biliyordum ama satın aldığım lense güvenemeyeceğimi tahmin etmem imkansızdı..

  Göremediğim bir test renk körü olduğum gerçeğini yüzüme vururcasına haykırırken bir kaç arkadaşımımın tavsiyesi ile renk körlüğü giderici lenslerden birazda pazarlık yaparak 800 liraya satın aldım. İlk taktığımda gözüme batma yaparak kızarmasına ve gözümün yaşarmasına sebep oldu fakat lens satıcısı pişkin pişkin alışırsın dedi batma geçer normale dönersin dedi gülerek. İnanmaktan başka çarem olmadığı için adamın yalanlarına kanmış bulundum diğer yandan 1500 liralık lensi 800 liraya aldığıma ahmakça seviniyordum.

  Mülakat günü sabah 05:30’da kalkarak lensleri taktıktan sonra 8.00’da Ankara Etlik’de askeriyenin kapısında nizamiyeden içeri alındık. Tüm yazılı sınav aşamaları başarıyla bitirdikten sonra sıra sağlık raporu için göz muayenesi renk körlüğü testine gelmişti. Gözümde lens olduğunu gizlemek adına kendimce kamuflaja bürünmüş gibi hareketler yapıyordum ne hikmetse kimse gözümde lens olduğunu anlamamıştı. Hemşire üzeri mavi ciltli kitabı açarak sayfaları birbiri ardına çevirerek okumamı istedi ilk gördüğüme 21 ikinci gördüğüme 71 üçüncüye 29, dördüncüye 2 deyince hemşire renk körüsün diyerek kitabı kapattığı an dünyanın başıma yıkıldığını hissettim gözümde lens olduğu halde nasıl yanlış okuduğuma anlam verememiştim. Doğru okuyacağımı düşünerek fakat heyecan içinde gittiğim yerden karışık duygularla ayrıldım.

  Askerliğimi yaptım, başarıyla terhis oldum, hiçbir taksirli suçtan yargılanmadım sabıkamda yok! Komanda olur, paraşütle atlayabilir dendi tam 12 ay boyum 1.65 cm’in üzerinde olmasına rağmen ucuz renk körlüğü lensi beni yerin dibine soktu diyebilirim. Sözleşmeli uzman erbaş olma hayalimi 800 lira para yüzünden resmen gaspettiler.

  İstikbalimle oynamaları bir yana kızgınlığımdan dolayı firmaya serzenişte bulunmama rağmen biz ne yapalım kardeşim! Ne halin varsa gör diyerek parayı iade edemeyeceklerini söyleyip bağırarak telefonu yüzüme kapattılar. Sonradan araştırdığımda ürünün sahte olduğunu anlamam uzun sürmedi çünkü orijinal ürünün ithal olduğunu gerçek fiyatının 1.500 lira civarında olduğunu öğrendim.

  Bir daha ucuz mal almaya, internetten sipariş vermeye tövbe ettim. Şimdi bir yıl daha bekleyerek seneye tekrar şansımı deneyeceğim ama bu sefer daha dikkatli olacağım. Renk körü olup askeri mülakatlara gireceklere güvenilir yerler dışında alışveriş yapmamalarını tavsiye ederim. Aslında suç bende geçen sene arkadaşımın 1400 lira ödeyerek satın aldığı lensle mülakatta başarılı olduğunu bildiğim halde bu gerçeği hiçe sayarak ön sağlık muayenesine internet’ten aldığım ucuz lens ile gitmeyi yeğledim. Lütfen bana yardımcı olun bu sefer hata yapmak istemiyorum.

 2. Ürünümüz orijinaldir! %100 renk görme garantilidir.

 3. mağazanız veya ıs yerınız varmı ?

 4. ben yeşil renkleri ayrıt edemiyorum renk körlüğü kitapçığından sayılırı yanlış okuuyorum iş başvurısında en önemli şey renk körlüğü bunu nasıl haledebilirim yardımcı oluurmusunuz

  • Yeşil renkleri okuyamıyorsanız ”yeşil renk görme anomalisi”, ”yeşil renk görme eksikliği” veya ”kısmi yeşil renk körü” olduğunuz ihtimallerini değerlendirmek gerekiyor.

   Örnek; Yeşil renk görme anomalisi durumunda uçuş teknisyeni olabilir, kısmi yeşil renk körüyseniz olamayabiliyorsunuz. Gerçekten çok ince detaylar var bu konuda yukardaki telefondan yardım alabilirsiniz.

 5. Merhaba… Bu renk korlugu lenslerinin günlük ya da bir aylık olanlarından yok mu? Çünkü benim butcem bukadarina yetmiyor. Bir bilgi verirseniz cok sevinirim.

 6. Kontak lens kiralık verilir mi?

  • Başka bir kişinin kullandığı lensi mülakat veya sağlık raporunu geçmek için kullanmayı denemeyin çünkü başarılı olma ihtimalinin nerede ise yok gibi.. Çünkü renkleri ayırt edebildiğinizi düşünseniz bile temel eğri, çap bileşkesi uyumsuzluğu nedeniyle keskin görmenizi kaybederek elenebilirsiniz. Göze dik yada düz monte edilmiş lensler ”dolu bir bardağın içine attığınız kalemin kırılmasına benzer şekilde görme sorununa neden olacaktır. Doktorun ilerde okuttuğu küçük harfler ve sayıları görmekte zorlanırsanız durumunuzu riske atmış olursunuz. Kiralık lens kullanamazsınız çünkü büyük bir ihtimal gözünüze uymayacaktır, bütün insanların göz yapısı farklıdır.

 7. Lensi kullandigimizda basara kesin aliniyor mu ve basari alinmadigi takdirde ucretin geri odenmesi teminatini veriyor musunuz?

  • Başarı oranı %100’dür. Renk körlüğü testini hata yapmaksızın geçebilirsiniz. Ürün tesadüfi olarak satılmıyor! Şansa bırakılacak bir durum ortada kesinlikle yok! Şu ana kadar testi göremeyen kimse olmadı. Sipariş verecekler testi görerek kendilerinden emin şekilde satın alırlar.

 8. Bilgi icin tesekkur ederim

 9. BAKIRKÖYDEKİ İŞ YERİNİZİN aNKARA ŞUBESİ VAR MI

 10. Hepsi yalan 800 tlye lens alan ahmak adam aldigin zaman niye hemen test yapmadin gittigim zaman husrana ugradim diyosun sen onu al ve test olmadam git

  • Aslında mülakatta A4 kağıdı üzerine basılı görsellerden düşük ışıkta renk görme testi yapmışlar. Orijinal görseller dışında test yapılması uygun olmamasına rağmen böyle durumlar her zaman ortaya çıkabiliyor. İşte o yüzden orijinal renk körlüğü lensi kullanılmalıdır, çünkü orijinal lens çok daha kuvvetli filtre içererek doğruluk payı yüksek gösterip hataya mahal vermiyor.

 11. izmir şubeiz varmıdır var ise deneyerek alabiliyormuyuz?

 12. Kolay gelsin
  Bu lensi nasıl test edip satın alabiliriz?

 13. Lensler devamlı olarak kullanılıyor mu yoksa belli bir süre sonra tekrar yenileme yapılıyormu

  • Günde ortalama 8 saat takılırsa ortalama bir yıl kullanılabilir. Öte yandan kullanıldıktan sonra vakum ambalajlandığı takdirde 5 yıl raf ömrü kazanmaktadır. Lens’in ömrü gözde kalış süresiyle doğru orantılıdır.

 14. iyi günler bu lensler dışarıdan bariz belli oluyor mu?

 15. görme keskinligini etkiliyor mu

  • Göze giden dalga boyu miktarı değiştiğinden dolayı %8-%10 arasında görüş eksikliği yapabilir. Keskin görme bir tık düşebilir. Örnek; Gözlerinde hiçbir miyop yada hipermetrop görme kusuru olmayan biri renk körlüğü lensi taktıktan sonra -0.75 miyop gibi görmektedir.

 16. merhaba .ben bu renk körlüğü lenslerinden almak istiyorum. Bunlari takinca dunyayi farkli renkle goruyormussunuz dogrumu? bide normal gördüğümuz renkleri gormemizi engellermi bu lensler merak ediyorum

  • İlk taktığınız an dünyayı biraz pembemsi görmeniz normal. Fakat zaman geçtikçe pembemsi renk kaybolup göz alışıyor. Bir örnekle açıklayabiliriz; Baharda yeşeren bir ağaca gözlüklü ve gözlüksüz bakmayı deneyin! Eğer amaç doğadaki renkleri yada trafik ışıklarını farketmekse faydalı olması açısından kontakt lens değil renk körlüğü gözlüğü satın alınmalıdır.

Leave a Reply