Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları sözleşmesi, Lens Dünyası Ltd Şti’ın https://www.renkkorlugulensi.com adresinde bulunan işbu web sitesinin kullanımına ilişkin kurallar ve düzenlemeler anlatılmaktadır.

Sitenin Kullanımı

Web sitesine ziyaretinizle sitede sunulan bilgi hizmetlerinden faydalanmayı gerçekleştirmiş olduğunuzdan kullanım koşullarını peşinen kabul etmiş olursunuz. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa siteye erişiminizi sonlandırınız. Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikası, Sorumluluk Reddi Bildirimi aslında tüm sözleşmeler için muteberdir.

Reknkorlugulensi.com, ziyaretçilerine ürün ve hizmet hakkında ön veya kapsamlı şekilde bilgi aktarımını sağlarken sayfa ve yazıları okuyarak yorum yapabilecekleri güvenli bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca iletişim formunu kullanarak danışabilir veya ama merkezimizle randevu oluşturabilirler.

Kullanıcılarımız renkkorlugulensi.com tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan diğer içerikler hususunda her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır.

Renkkorlugulensi.com’da yer alan bilgi, veri, yazı, fotoğraf, video, ses klibi, yorumlar, makaleler, yazılımlar, kodlar, grafikler kısaca “içerik” olarak anılacak olup; bu içerikler, renkkorlugulensi.com’a ziyaretçiler tarafından onayımıza tabi olarak girilebileceği gibi web sitesi editörleri tarafından da girilebilecektir.

Renkkorlugulensi.com virüs ve türlü sair şekilde zararlı içerik barındırılmaması için çabalamaktadır. Web sitesi ziyaretçimizin teknik sorunlarla karşılaşması sonucunda bilgisayarına virüs bulaşması yada herhangi bir şekilde zarara uğraması durumunda sorumluluğumuz yoktur. Bu sebeple kullanıcı gereken önlemleri alma konusunda yükümlü olup site kullanımından dolayı tüm riskleri üstlendiğini kabul etmektedir.

Sitemizde bulunan yorum, düşünceü tavsiye, hizmet ve bilgilerin doğruluğunu değerlendirmek kullanıcın tasarrufundadır. Veri kaybı, kaybolan bilgilerin kurtarılması sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kullanıcı verilerin saklanması bizim için çok önemlidir. Verilenrin yeraldığı sisteme izinsiz giriş sonucu sistemin bozulması başka şahıslar tarafından ele geçirilmesi, değiştirilmesi yada silinmesi halinde herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. IP adresi, işletim sistemi, tarayıcı, konum (Safari, Chrome, Explorer vs.), bağlantı zamanı, süre bilgileri ve benzeri bilgiler otomatik olarak kaydedilmekte olup; Kullanıcı’nın izni gerekmeksizin elde edilen bu bilgiler kişisel bilgilerinizle ilişkilendirilerek veya anonim olarak kullanılması mümkündür.

Renkkorlugulensi.com web sitesi, içerikler ve tavsiye sadece hastaları bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, hiçbir şekilde gerçek bir hekim-hasta ilişkisi ve tıbbi öneri verme amacı ile oluşturulmadığı net olarak belirtiriz. Sayfa içerikleri, görüşler, bilgiler ve resmi görüşleri yansıtmamaktadır.

Sitede sunmuş olduğumuz hizmetlere ait içerikleri izinsiz kullanmak, kopyalamak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak yasaktır. Elektronik, mekanik, resim alma, fotokopi ile çoğaltma, indirmek veya diğer herhangi bir araçla yayınlanamaz. İçeriğin tamanını veya belirli bir bölümünü açık şekilde iznimiz olmadan paylaşmamalısınız.

Bağlantılar

Aşağıdaki kuruluşlar önceden yazılı onay almadan Web Sitemize bağlantı vererek içeriklerimizde istifade edebilirler:

  • Devlet ve kamu kurumları;
  • Arama motorları;
  • Haber kuruluşları;
  • Çevrimiçi dizin dağıtıcıları, blogerlar, listelenen diğer işletmelerin Web Sitelerine hiperlink oluşturdukları şekilde Web Sitemize bağlantı verebilir;
  • Kar amacı gütmeyen hayır kuruluşları, vakıflar

Hakların Korunması

İnternet, sosyal medya portalları, kişisel ve kurumsal web sitelerinden Web Sitemize giden tüm bağlantı ve linklleri veya belirli bir bağlantıyı kaldırmanızı talep etme hakkımızı saklı tuttuğumuzdan verilen tüm linkleri kaldırmayı taahüt edip kullanım koşullarına bağlı olmayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Gizlilik durumunuz

Lütfen Gizlilik Politikasını okuyun.