Gizlilik Politikası

Rekkorlugulesi.com’da ziyaretçilerimizi mahremiyeti önceliğimizdir. Kişisel bilgileri sadece we sitemizi geliştirmek daha iyi bir deneyim için gerektiği ölçüde kullanırız. Bu gizlilik politikası https://renkkorlugulensi.com web adresi tarafından toplanıp kayıt altına alınan verilerin nasıl ve hangi amaçla kullanıldığını açıklamaktadır.  Web sitemize giriş yaptığınız zaman gizlilik politikamıza rıza göstererek iştirak ederek şartları kabul etmiş olursunuz. Açık izin ve onay verdiğiniz verilerin; Verileri işlenmesi, saklanması, düzenlenmesi, güncellenmesi, sınıflandırılması, korunması, analiz edilmesini kabul etmektesiniz.

Kişesel veriler Ad, Soyad, doğum tarihi, Kimlik bilgileri, yaş, şehir, ülke, e-posta adresi, gelir, cinsiyet, telefon numarası, cihaz bilgisi, işletim sistemi, tablet, tarayıcı türü, sistem performans, İp adresi ve konum bilgilerinden oluşmaktadır.

Kayıt dosyaları (log dosyaları)

Log prosedürü ziyaretçilerin verilerini kayıt altına alır. Normalde tüm barındırıcı firmalar log kaydı tutmakta ve standart olarak internet protokolü (IP) adresi, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS), tarih ve saat damgası, yönlendirme/çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısı raporlamaktadır. Tek amaç trendleri yakalamak, analiz ve web sitesini yöneterek demografik bilgiye ulaşmaktır.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Renkkorlugulensi.com’da topladığımız verileri izleme amaçlarımız:

1- Sitemizi optimize etmek
2- Web sitemizi işletmek
3- Web sitenizi nasıl kullandığınız anlayarak iyileştirmek
4- Yeni ürünleri sunmak ilgi duyup aradığınız ürünleri anlamak
5- Reklam kampanyalarımızı oluşturup yönetmek
6- Analiz
7- Faydalı güncellemeler yapmak
8- Çevrimiçi güvenliği sürekli kılmak
9- İnovasyon
10- Araştırma
11- Daha iyi hizmet sunabilmek
12- Tanıtım ve duyurular
13- Kaliteli içerik sunabilmek
14- Yetkisiz giriş ve yazılım hatalarını önlemek

Bu Gizlilik Politikası, renkkorlugulensi.com’a yeni özellikler eklendikçe düzenlenebilir ve güncellenebilir. Yapılan değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme sorumluluğu bulunmamaktadır. Renkkorlugulensi.com’u kullanarak Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.